סיפורים אישיים

טטיאנה נהוראי

מנהלת מחלקת שיווק

אני חדשה יחסית בישראל, הגעתי ב2010. Memo Global הוא מקום העבודה הראשון שלי בארץ, וצמחתי בו מבחינה אישית ומקצועית. התחלתי לעבוד כנציגת מכירות ברעננה, ושנה לאחר מכן הצטרפתי למחלקת השיווק של החברה, שם מילאתי מספר תפקידים כקניינית מדיה וכמנהלת תיק לקוחות. לאחרונה, קודמתי לתפקיד של מנהלת מוצר – זהו מסלול חדש, מלהיב ומרגש בקריירה שלי. אני עובדת בימים אלה על מוצר חדש שיושק בקרוב ואני מקווה שהוא יתרום לחברה. Memo Global הוא ביתי השני, פגשתי חברים יקרים שהפכו למשפחה וקיבלתי הזדמנות להתפתח ולהתקדם מקצועית!

גל גיטרמן

מנהל מחלקת הדרכה וקשרי לקוחות

התחלתי לעבוד ב-MEMO Global בשנת 2008 כחלק מצוות ההדרכה של החברה. כיום, אני מנהל את מחלקות ההדרכה וקשרי הלקוחות. אני אחראי על הקורסים וההדרכות עבור נציגים חדשים וקיימים, וכמו כן על שרות ושימור לקוחות החברה. במהלך שנותיי בחברה, למדתי רבות על תהליכי הגירה גלובליים, לקוחות בינלאומיים, שיווק, פרסום ומסחר אלקטרוני, ואני משתמש בידע זה בתוכניות ההכשרה ובשירות ללקוחות. MEMO Global היא חברה דינאמית וצעירה המשלבת מקצועיות עם כיף, מכירות לצד שירות, הרבה אווירה טובה והכי חשוב... תחושה של בית.

שירן אהרוני

גיוס כוח אדם

לחברת Memo Global הגעתי באפריל 2012, לאחר שורה של תפקידים ניהוליים.

מאחר והייתי לאחר לידתו של בני הבכור לא היו הרבה חברות שהיו מוכנות לאפשר לי לעבוד במשרת אמהות.

התחלתי לעבוד כנציגת מכירות כ-8 חודשים ולאחר מכן ניתנה לי האפשרות לגשת למכרז ולהצטרף לשורת המגייסות במחלקת משאבי אנוש למרות שלא היה לי כל נסיון תעסוקתי בתחום. היום אני אם לשני ילדים ומאוד מרוצה מכך שיכולתי לבטא את הכישורים הניהוליים שלי, ללמוד ולעסוק בתחום משאבי האנוש וכמובן לעבוד בשעות נוחות למשרת אמהות. אני נהנית מכל רגע וממליצה בחום על חברה עם אוירה משפחתית ולקוחות בינ”ל, המשקיעה בעובדים ואופציות הקידום בה גדלות מדי יום.

פזית בן עוזיה

מנהל מחלקת מכירות

התחלתי את עבודתי בחברת Memo Global  במאי 2006 כנציגת מכירות במוקד נתניה בעקבות המלצה של אחת מחברותיי. סביבת העבודה הדינמית והצעירה, האנרגיות המעולות, אפשרויות הקידום ותחושת הביתיות גרמו לי לשאוף להתפתח ולהתקדם בחברה. לאחר כשנתיים בהן תפקדתי הן כנציגת מכירות והן כחונכת מוקדית, התקדמתי לתפקיד נציגת מכירות בכירה, תפקיד בו רכשתי מיומנויות ניהוליות רבות. בארבע השנים האחרונות אני מנהלת צוות מכירות וזוכה לראות את העובדים שלי מתפתחים ומתקדמים הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית, נהנים מכל רגע ומגיעים למקום העבודה עם חיוך. מדהים לעבוד בחברה בה כל יום מביא עימו אתגר חדש ורכישת ניסיון מוערך ונחשב ביותר, אותו לא ניתן ללמוד באף מוסד אקדמאי!

© 2020 All rights reserved Design & Developed by Memo Global

  • White Facebook Icon
  • White Google Places Icon