סיפורים אישיים

פזית בן עוזיה

מנהל מחלקת מכירות

התחלתי את עבודתי בחברת Memo Global  במאי 2006 כנציגת מכירות במוקד נתניה בעקבות המלצה של אחת מחברותיי. סביבת העבודה הדינמית והצעירה, האנרגיות המעולות, אפשרויות הקידום ותחושת הביתיות גרמו לי לשאוף להתפתח ולהתקדם בחברה. לאחר כשנתיים בהן תפקדתי הן כנציגת מכירות והן כחונכת מוקדית, התקדמתי לתפקיד נציגת מכירות בכירה, תפקיד בו רכשתי מיומנויות ניהוליות רבות. בארבע השנים האחרונות אני מנהלת צוות מכירות וזוכה לראות את העובדים שלי מתפתחים ומתקדמים הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית, נהנים מכל רגע ומגיעים למקום העבודה עם חיוך. מדהים לעבוד בחברה בה כל יום מביא עימו אתגר חדש ורכישת ניסיון מוערך ונחשב ביותר, אותו לא ניתן ללמוד באף מוסד אקדמאי!

גל גיטרמן

מנהל מחלקת הדרכה וקשרי לקוחות

התחלתי לעבוד ב-MEMO Global בשנת 2008 כחלק מצוות ההדרכה של החברה. כיום, אני מנהל את מחלקות ההדרכה וקשרי הלקוחות. אני אחראי על הקורסים וההדרכות עבור נציגים חדשים וקיימים, וכמו כן על שרות ושימור לקוחות החברה. במהלך שנותיי בחברה, למדתי רבות על תהליכי הגירה גלובליים, לקוחות בינלאומיים, שיווק, פרסום ומסחר אלקטרוני, ואני משתמש בידע זה בתוכניות ההכשרה ובשירות ללקוחות. MEMO Global היא חברה דינאמית וצעירה המשלבת מקצועיות עם כיף, מכירות לצד שירות, הרבה אווירה טובה והכי חשוב... תחושה של בית.

שירן אהרוני

גיוס כוח אדם

לחברת Memo Global הגעתי באפריל 2012, לאחר שורה של תפקידים ניהוליים.

מאחר והייתי לאחר לידתו של בני הבכור לא היו הרבה חברות שהיו מוכנות לאפשר לי לעבוד במשרת אמהות.

התחלתי לעבוד כנציגת מכירות כ-8 חודשים ולאחר מכן ניתנה לי האפשרות לגשת למכרז ולהצטרף לשורת המגייסות במחלקת משאבי אנוש למרות שלא היה לי כל נסיון תעסוקתי בתחום. היום אני אם לשני ילדים ומאוד מרוצה מכך שיכולתי לבטא את הכישורים הניהוליים שלי, ללמוד ולעסוק בתחום משאבי האנוש וכמובן לעבוד בשעות נוחות למשרת אמהות. אני נהנית מכל רגע וממליצה בחום על חברה עם אוירה משפחתית ולקוחות בינ”ל, המשקיעה בעובדים ואופציות הקידום בה גדלות מדי יום.